Кујнска вага KT05BK - Gorenje
KT05BK Кујнска вага
1.191,00 ден

Кујнска вагаKT05BK

Патентирана сензорска технологија Стаклена површина на вагата
1.590,00 ден
1.191,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Кујнска вага

Електронска

Стаклена површина на вагата

Ultra Slim дизајн

Модерен дизајн

Мерни единици: g, LB

Максимална дозволена тежина: 5 kg

Прецизност од 1 gr: 1 g

Функција Тара

Моментален приказ на тежината на дисплејот

Калено стакло

Патентирана сензорска технологија

Лесно чистење

Едноставно управување на допир

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Боја: Црна

Батерии: CR2032

Димензии (ШxВxД): 17 × 1,8 × 22 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21,5 × 3,2 × 24,8 cm

Нето тежина на апаратот: 0,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,8 kg

Код: 380913

EAN Код: 3838942791055

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice