Вага за телесна тежина OT180KARIM LED - Gorenje
затвори
...
OT180KARIM LED Вага за телесна тежина
1.790,00 ден

Вага за телесна тежина OT180KARIM LED

Стаклена површина на вагата
1.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Вага за телесна тежина

Електронска

Стаклена површина на вагата

Ultra Slim дизајн

Модерен дизајн

Мерни единици: kg

Максимална дозволена тежина: 180 kg

Прецизно мерење

Калено стакло

Лесно чистење

Едноставно управување на допир

Прегледен ЛЕД дисплеј

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Батерии: 3XLR03

Димензии (ШxВxД): 31 × 24 × 30 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33,5 × 5 × 35 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 2 kg

Код: 575718

EAN Код: 3838782009402

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice