Вага OT150LBW - Gorenje
затвори
...
OT150LBW Вага
1.790,00 ден

Вага OT150LBW

НОВО
Вага
1.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Боја: Бела боја

Димензии (ШxВxД): 30,2 × 30,2 × 2,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33,5 × 32,6 × 4,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Код: 731716

EAN Код: 3838782149443

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции