Соковник JC900E - Gorenje
затвори
...
JC900E Соковник
4.490,00 ден

Соковник JC900E

Соковник Моќност на моторот (max): 900 W Број на брзини за лесно ракување: 2 Лесно чистење
4.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 900 W

Не'рѓосувачки челик

Филтер од фина мрежа

Можност да се стави цело овошје

Лесно чистење

Автоматско исфрлање на пулпа

Систем против капење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Регулација на брзината

Број на брзини за лесно ракување: 2

Капак за заштита од прашина

Четка за лесно чистење

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Пластична брава

Волумен на садот за пулпа: 1,5 l

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Инокс

Моќност на моторот (max): 900 W

XXL отвор за дозирање

Димензии (ШxВxД): 30 × 40 × 21 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33,7 × 41,8 × 22,6 cm

Нето тежина на апаратот: 4 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,9 kg

Приклучна моќ: 900 W

Код: 730001

EAN Код: 3838942074837

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции