Цедач на агруми CJ40W - Gorenje
затвори
...
CJ40W Цедач на агруми
1.290,00 ден

Цедач на агруми CJ40W

Цедач на агруми Моќност на моторот (max): 40 W Волумен на садот за сок: 1 l Лесно чистење
1.290,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 40 W

Пластика

Мрежест филтер

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Реверзибилно работење (обратно движење)

Број на наставки за цедење: 2

Капак за заштита од прашина

Гумени ногарки за стабилност

Волумен на садот за сок: 1 l

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Моќност на моторот (max): 40 W

Димензии (ШxВxД): 16,5 × 21 × 16,5 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,2 kg

Приклучна моќ: 40 W

Код: 451769

EAN Код: 3838942997228

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции