Цедач на агруми CJ100HE - Gorenje
затвори
...
CJ100HE Цедач на агруми
2.450,00 ден

Цедач на агруми CJ100HE

Цедач на агруми Моќност на моторот (max): 100 W Лесно чистење
2.450,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 100 W

Не'рѓосувачки челик

Мрежест филтер

Ефикасен

Лесно чистење

Систем против капење

Вклучување со притискање на копче

Број на наставки за цедење: 2

Простор за сместување на кабелот

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Инокс

Моќност на моторот (max): 100 W

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Димензии (ШxВxД): 16,5 × 28,5 × 21 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,5 × 30,8 × 25,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,4 kg

Приклучна моќ: 100 W

Код: 673738

EAN Код: 3838782069352

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice