Цедач на агруми CJ90E - Gorenje
затвори
...
CJ90E Цедач на агруми
2.250,00 ден

Цедач на агруми CJ90E

Моќност на моторот (max): 85 W Лесно чистење
2.250,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 85 W

Не'рѓосувачки челик

Мрежест филтер

Лесно чистење

Систем против капење

Вклучување со притискање на копче

Број на наставки за цедење: 1

Капак за заштита од прашина

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Инокс

Моќност на моторот (max): 85 W

Должина на приклучен кабел: 1,3 m

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 23,5 × 28,5 × 23,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,5 kg

Приклучна моќ: 85 W

Код: 451770

EAN Код: 3838942997235

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice