Цедач на агруми CJ25W - Gorenje
затвори
...
CJ25W Цедач на агруми
1.050,00 ден

Цедач на агруми CJ25W

Моќност на моторот (max): 25 W Волумен на садот за сок: 0,5 l Лесно чистење
1.050,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 25 W

Пластика

Мрежест филтер

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Реверзибилно работење (обратно движење)

Број на наставки за цедење: 1

Капак за заштита од прашина

Складирање на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Волумен на садот за сок: 0,5 l

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Моќност на моторот (max): 25 W

Димензии (ШxВxД): 14,5 × 18,6 × 14,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 17,5 × 20,6 × 17,5 cm

Нето тежина на апаратот: 0,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg

Приклучна моќ: 25 W

Код: 451768

EAN Код: 3838942997211

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice