Тостер WCM702PW - Gorenje
затвори
...
WCM702PW Тостер
2.590,00 ден

Тостер WCM702PW

Тостер Моќност на грејачот: 700 W Едноставно печење
2.590,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Плоча за вафли, Плоча за мафини

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

Складирање во вертикална позиција

Затворена положба

Индикатор за температура

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Сигурносно затварање

Моќност на грејачот: 700 W

Куќиште: Лакирана површина

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 22 × 12 × 26 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 29,4 × 20,1 × 22,7 cm

Нето тежина на апаратот: 2,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,8 kg

Приклучна моќ: 700 W

Код: 559642

EAN Код: 3838942120954

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice