Електрична скара TG2514B - Gorenje
затвори
...
TG2514B Електрична скара
3.490,00 ден

Електрична скара TG2514B

Електрична скара Моќност на грејачот: 1.400 W Едноставно печење Температурни нивоа: 5
3.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Рамна плоча за печење

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

XXL

Температурни нивоа: 5

Отворена скара

Индикатор за температура

Регулирање на температурата

Црвен индикатор за работа

Едноставно печење

Гумени ногарки за стабилност

Одводен канал за истекување на маслото

Рачка за носење

Сигурносно затварање

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 1.400 W

Куќиште: Пластика + метал

Ширина на зоната за печење: 37 cm

Длабочина на зоната за печење: 27 cm

Димензии (ШxВxД): 53,5 × 7,4 × 28,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 54,8 × 9,6 × 32,5 cm

Нето тежина на апаратот: 3,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 3,9 kg

Приклучна моќ: 1.400 W

Код: 564027

EAN Код: 3838942131547

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции