Тостер T900KARIM - Gorenje
затвори
...
T900KARIM Тостер
3.390,00 ден

Тостер T900KARIM

Број на степени на загревање: 6 Термостат Автоматско исфрлање
3.390,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Автоматско исклучување

Функција загревање

Функција за одмрзнување

Број на степени на загревање: 6

Автоматско исфрлање

Двострано потпекување

Подгревање на леб

On/Off Копче

Термостат

Ниво на запеченост

Контрола на потпекување

Копче за исфрлање на тостот

Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Ладни страни

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 25 × 18 × 15 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31,7 × 20,5 × 17,6 cm

Нето тежина на апаратот: 1,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 870 W

Код: 577490

EAN Код: 3838782012426

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice