Тостер T850BK - Gorenje
затвори
...
T850BK Тостер
1.890,00 ден

Тостер T850BK

Тостер Број на степени на загревање: 7 Термостат Автоматско исфрлање
1.890,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Автоматско исклучување

Функција загревање

Функција за одмрзнување

Број на степени на загревање: 7

Автоматско исфрлање

Двострано потпекување

Подгревање на леб

Вклучување со притискање на копче

Термостат

Ниво на запеченост

Контрола на потпекување

Црвен индикатор за работа

Копче за исфрлање на тостот

Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување

Пластични ногарки

Ладни страни

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 30,7 × 18 × 16,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34,2 × 19,6 × 16,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 850 W

Код: 498314

EAN Код: 3838942049026

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции