Тостер T800ORAW - Gorenje
затвори
...
T800ORAW Тостер
3.490,00 ден

Тостер T800ORAW

Тостер Број на степени на загревање: 6 Автоматско исфрлање High-lift исфрлање на лебчето
3.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Автоматско исклучување

Функција загревање

Функција за одмрзнување

Број на степени на загревање: 6

Автоматско исфрлање

High-lift исфрлање на лебчето

Двострано потпекување

Подгревање на леб

Голема

Вклучување со притискање на копче

Ниво на запеченост

Бела

Копче за исфрлање на тостот

Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Ладни страни

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Голема

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 30 × 20 × 17 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34,2 × 24 × 21 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 2 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 731080

EAN Код: 3838782129643

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice