Тостер T1100CLBK - Gorenje
затвори
...
T1100CLBK Тостер
3.490,00 ден

Тостер T1100CLBK

Тостер Број на степени на загревање: 6 Термостат Автоматско исфрлање
3.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Функција загревање

Функција за одмрзнување

Број на степени на загревање: 6

Автоматско исфрлање

Двострано потпекување

On/Off Копче

Термостат

Ниво на запеченост

Контрола на потпекување

Копче за исфрлање на тостот

Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 29,5 × 22,2 × 18 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 30,2 × 23,4 × 19,2 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,9 kg

Приклучна моќ: 1.100 W

Код: 732749

EAN Код: 3838782168901

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice