Тостер T1000E - Gorenje
затвори
...
T1000E Тостер
2.390,00 ден

Тостер T1000E

Тостер Број на степени на загревање: 7 Термостат Автоматско исфрлање
2.390,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Автоматско исклучување

Функција загревање

Функција за одмрзнување

Број на степени на загревање: 7

Автоматско исфрлање

Двострано потпекување

Подгревање на леб

On/Off Копче

Термостат

Ниво на запеченост

Контрола на потпекување

Син индикатор

Копче за исфрлање на тостот

Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување

Решетка за подгревање

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Ладни страни

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Метал

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 27,1 × 18,4 × 19,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 30,2 × 21,1 × 24,8 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,5 kg

Приклучна моќ: 1.000 W

Код: 565728

EAN Код: 3838942136108

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции