Тостер SM703GCG - Gorenje
затвори
...
SM703GCG Тостер
2.050,00 ден

Тостер SM703GCG

Тостер Моќност на грејачот: 700 W Едноставно печење
2.050,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење, Плоча за сендвич, Плоча за вафли

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

Затворена положба

Индикатор за температура

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Рачка за носење

Сигурносно затварање

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 700 W

Куќиште: Пластика + метал

Ширина на зоната за печење: 20 cm

Длабочина на зоната за печење: 10 cm

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 23,1 × 9,5 × 23,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25,5 × 13,2 × 28,8 cm

Нето тежина на апаратот: 2 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,4 kg

Приклучна моќ: 700 W

Код: 733351

EAN Код: 3838782178450

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции