Тостер SM703BK - Gorenje
затвори
...
SM703BK Тостер
1.990,00 ден

Тостер SM703BK

Моќност на грејачот: 700 W Едноставно печење
1.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење, Плоча за сендвич, Плоча за вафли

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

Затворена положба

Индикатор за температура

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Рачка за носење

Сигурносно затварање

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 700 W

Куќиште: Не'рѓосувачки челик

Ширина на зоната за печење: 20 cm

Длабочина на зоната за печење: 10 cm

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 23 × 9 × 23 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 24,3 × 12,8 × 29,2 cm

Нето тежина на апаратот: 2 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,5 kg

Приклучна моќ: 700 W

Код: 491725

EAN Код: 3838942034893

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice