Тостер SM701GCB - Gorenje
затвори
...
SM701GCB Тостер
1.350,00 ден

Тостер SM701GCB

Тостер Моќност на грејачот: 700 W Едноставно печење
1.350,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење

Фиксна грил плоча

Конвенционален грејач

Складирање во вертикална позиција

Затворена положба

Индикатор за температура

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Рачка за носење

Сигурносно затварање

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 700 W

Куќиште: Лакирана површина

Ширина на зоната за печење: 20 cm

Длабочина на зоната за печење: 10 cm

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 22,8 × 9,5 × 22,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25,9 × 11,8 × 25,7 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,4 kg

Приклучна моќ: 700 W

Код: 730993

EAN Код: 3838782125102

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice