Контактен грил KR1800SM - Gorenje
затвори
...
KR1800SM Контактен грил
2.890,00 ден

Контактен грил KR1800SM

Контактен грил Температурни нивоа: 4
2.890,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

Прилагодување на висината

Складирање во вертикална позиција

Температурни нивоа: 4

Број на нивоа на печење: 4

Отворено - затворено

Индикатор за температура

Регулирање на температурата

Портокалова

Рачка за носење

Флексибилна шарка

Куќиште: Пластика + метал

Ширина на зоната за печење: 29 cm

Длабочина на зоната за печење: 22 cm

Должина на приклучен кабел: 0,9 m

Димензии (ШxВxД): 35 × 13,5 × 30,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 39 × 14,5 × 36,5 cm

Нето тежина на апаратот: 2,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 3 kg

Приклучна моќ: 1.800 W

Код: 673875

EAN Код: 3838782070044

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции