Контактен грил KR1800SDP - Gorenje
затвори
...
KR1800SDP Контактен грил
3.350,00 ден

Контактен грил KR1800SDP

Контактен грил Едноставно печење Температурни нивоа: 4 Променливи двострани плочи
3.350,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Променливи двострани плочи

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење

Плочи обложени со тефлон од двете страни

Конвенционален грејач

Прилагодување на висината

Складирање во вертикална позиција

Температурни нивоа: 4

Број на нивоа на печење: 4

Отворено - затворено

Индикатор за температура

Регулирање на температурата

Портокалова

Едноставно печење

Рачка за носење

Флексибилна шарка

Куќиште: Лакирана површина

Ширина на зоната за печење: 34 cm

Длабочина на зоната за печење: 23 cm

Должина на приклучен кабел: 0,9 m

Димензии (ШxВxД): 37,5 × 13,5 × 31,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44,5 × 14,5 × 38,5 cm

Нето тежина на апаратот: 4 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,5 kg

Приклучна моќ: 1.800 W

Код: 673874

EAN Код: 3838782070037

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции