Контактен грил KR1800EPRO - Gorenje
затвори
...
KR1800EPRO Контактен грил
6.290,00 ден

Контактен грил KR1800EPRO

Контактен грил Моќност на грејачот: 1.800 W Едноставно печење Температурни нивоа: 4
6.290,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

Прилагодување на висината

Температурни нивоа: 4

Број на нивоа на печење: 4

Отворено - затворено

Индикатор за температура

Регулирање на температурата

Црвен индикатор за работа

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Сад за маснотии

Рачка за носење

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 1.800 W

Куќиште: Не'рѓосувачки челик

Ширина на зоната за печење: 32 cm

Длабочина на зоната за печење: 24 cm

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 37,5 × 13,5 × 30,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 39 × 14,5 × 36,5 cm

Нето тежина на апаратот: 5 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,8 kg

Приклучна моќ: 1.800 W

Код: 564023

EAN Код: 3838942131523

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice