Скара на јаглен BARBYQ OY - Orange - Gorenje
затвори
...
BARBYQ OY - Orange Скара на јаглен
6.490,00 ден

Скара на јаглен BARBYQ OY - Orange

6.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Површина за готвење: FI310 mm

Димензии (ШxВxД): 34,5 × 22,5 × 34,5 cm

Нето тежина на апаратот: 4,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,5 kg

Код: 631976

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice