Резач R706A - Gorenje
затвори
...
R706A Резач
5.090,00 ден

Резач R706A

Резач Моќност на моторот (max): 180 W Дебелина на сечилото: 1-15 mm Тацна за сервирање
5.090,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 180 W

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник

Автоматска ротација

Тацна за сервирање

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Алуминиум

Резач: Soligen

Дебелина на сечилото: 1-15 mm

Дијаметар на сечилото: 17 cm

Назабено сечило

Моќност на моторот (max): 180 W

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 35 × 28,5 × 24,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 40 × 29 × 29,5 cm

Нето тежина на апаратот: 4,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,5 kg

Приклучна моќ: 180 W

Код: 377480

EAN Код: 3838942786877

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice