Резач R606E - Gorenje
затвори
...
R606E Резач
4.051,00 ден

Резач R606E

Final Sale
Моќност на моторот (max): 180 W Дебелина на сечилото: 0-15 mm
4.590,00 ден
4.051,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 180 W

Оn/Off копче

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Резач: Не'рѓосувачки челик

Дебелина на сечилото: 0-15 mm

Дијаметар на сечилото: 22 cm

Моќност на моторот (max): 180 W

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 45,8 × 27,5 × 29,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 47 × 29 × 31 cm

Нето тежина на апаратот: 5,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 6,9 kg

Приклучна моќ: 150 W

Код: 377479

EAN Код: 3838942786860

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice