Резач R506E - Gorenje
затвори
...
R506E Резач
3.690,00 ден

Резач R506E

Резач Моќност на моторот (max): 160 W Дебелина на сечилото: 0-15 mm
3.690,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 160 W

Оn/Off копче

Пластични ногарки

Куќиште: Пластика + метал

Резач: Не'рѓосувачки челик

Дебелина на сечилото: 0-15 mm

Дијаметар на сечилото: 19 cm

Назабено сечило

Моќност на моторот (max): 160 W

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 38,2 × 27,2 × 26,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 40 × 28,6 × 28 cm

Нето тежина на апаратот: 4,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,2 kg

Приклучна моќ: 150 W

Код: 377478

EAN Код: 3838942786853

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice