Резач R401W - Gorenje
затвори
...
R401W Резач
3.090,00 ден

Резач R401W

Резач Моќност на моторот (max): 100 W Дебелина на сечилото: 0-17 mm
3.090,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 100 W

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник

Можност за преклопување

Одстранливи ножеви

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластично

Резач: Soligen

Дебелина на сечилото: 0-17 mm

Дијаметар на сечилото: 17 cm

Назабено сечило

Моќност на моторот (max): 100 W

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Димензии (ШxВxД): 33 × 19,5 × 10,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 36 × 24 × 10,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 100 W

Код: 731500

EAN Код: 3838782143090

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции