Индукциска плоча ICM2000SP - Gorenje
затвори
...
ICM2000SP Индукциска плоча
4.190,00 ден

Индукциска плоча ICM2000SP

Индукциска плоча Нивоа на јачина: 10 Регулирање на температурата: Регулирање на температурата
4.190,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Црна

Контрола на допир (TouchControl)

Тајмер

1 индукциска зона за готвење
Центар: Круг 15 cm, 2 kW

Димензии (ШxВxД): 28 × 6,5 × 35 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34 × 11 × 42,5 cm

Нето тежина на апаратот: 2,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,7 kg

Приклучна моќ: 2.000 W

Код: 737197

EAN Код: 3838782450983

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции