Индукциска плоча ICG3400DP - Gorenje
затвори
...
ICG3400DP Индукциска плоча
8.191,00 ден

Индукциска плоча ICG3400DP

Нивоа на јачина: 10 Регулирање на температурата: Регулирање на температурата
10.890,00 ден
8.191,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Контрола на допир (TouchControl)

Тајмер

2 индукциски зони за готвење
Средина лево: Круг 18 cm, 2 kW,
Средина десно: Круг 18 cm, 1.4 kW

Димензии (ШxВxД): 60 × 6 × 38 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 60,5 × 10,5 × 39 cm

Нето тежина на апаратот: 5,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 6,3 kg

Приклучна моќ: 3.400 W

Код: 434588

EAN Код: 3838942953200

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice