Индукциска плоча ICE3500DP - Gorenje
затвори
...
ICE3500DP Индукциска плоча
8.491,00 ден

Индукциска плоча ICE3500DP

Нивоа на јачина: 7 Регулирање на температурата: Регулирање на температурата
10.890,00 ден
8.491,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Докажано одлични резултати

Докажано одлични резултати

Голем опсег на температура и тајмер
Користете го едноставниот дисплеј за да ја изберете посакуваната температура помеѓу 60, 80, 120, 150, 180, 200, 220 и 240°C. Времето за готвење може да се намести до 180 минути. По претходно наместено време, плочата за готвење се исклучува и се огласува звучен сигнал.
_products/features/icon - Контрола на лизгање

Контрола на лизгање

Едноставен допир
Со иновативниот лизгач, може веднаш да го регулирате нивото на моќност или температурата за секоја поединечна зона за готвење. Покрај тоа, може да поставите и тајмер за секоја зона за готвење.
_products/features/icon - Ултра тенка

Ултра тенка

Елеганција и функционалност
Прецизно дизајнираната преносна индукциска плоча има заоблени линии и исклучително тенок профил. Можете да ја поставите било каде - во кујната или во друга просторија. Таа е многу практична за кампување или излети.

Технички карактеристики

Црна

Контрола на допир (TouchControl)

Тајмер

2 индукциски зони за готвење
Средина лево: 2 kW,
Средина десно: 2 kW

Димензии (ШxВxД): 60,5 × 4,5 × 37 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 67,1 × 10,4 × 45,3 cm

Нето тежина на апаратот: 4,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,8 kg

Приклучна моќ: 3.500 W

Осигурувач: 16 A

Код: 629665

EAN Код: 3838782043611

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice