Индукциска плоча ICE2000SP - Gorenje
затвори
...
ICE2000SP Индукциска плоча
4.150,00 ден

Индукциска плоча ICE2000SP

Индукциска плоча Нивоа на јачина: 8 Регулирање на температурата: Регулирање на температурата
4.150,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Докажано одлични резултати

Докажано одлични резултати

Голем опсег на температура и тајмер
Користете го едноставниот дисплеј за да ја изберете посакуваната температура помеѓу 60, 80, 120, 150, 180, 200, 220 и 240°C. Времето за готвење може да се намести до 180 минути. По претходно наместено време, плочата за готвење се исклучува и се огласува звучен сигнал.
_products/features/icon - Контрола на лизгање

Контрола на лизгање

Едноставен допир
Со иновативниот лизгач, може веднаш да го регулирате нивото на моќност или температурата за секоја поединечна зона за готвење. Покрај тоа, може да поставите и тајмер за секоја зона за готвење.
_products/features/icon - Ултра тенка

Ултра тенка

Елеганција и функционалност
Прецизно дизајнираната преносна индукциска плоча има заоблени линии и исклучително тенок профил. Можете да ја поставите било каде - во кујната или во друга просторија. Таа е многу практична за кампување или излети.

Технички карактеристики

Црна

Контрола на допир (TouchControl)

Тајмер

1 индукциска зона за готвење
Центар: Круг 20 cm, 2 kW

Димензии (ШxВxД): 29 × 4,5 × 36,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33,8 × 8,5 × 38,8 cm

Нето тежина на апаратот: 2,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,8 kg

Приклучна моќ: 2.000 W

Код: 566815

EAN Код: 3838942132209

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice