Правосмукалка VC2303SPRCY - Gorenje
затвори
...
VC2303SPRCY Правосмукалка
6.490,00 ден

Правосмукалка VC2303SPRCY

SUPRA POWER Правосмукалка Пластичен сад Број на додатоци: 3 Турбо четка Универзална четка
6.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

SUPRA POWER

Максимална моќност на моторот: 2.300 W

Моќ на всисување: 400 W

Пластичен сад

Број на додатоци: 3

Турбо четка

Универзална четка

Проток на воздух: 40 L/s

Волумен на садот за прашина: 1,7 l

Дијаметар на цевката: 35 mm

Должина на телескопската цевка: 92 cm

Материјал на цевката: Алуминиум

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

SoftStart тивко палење на моторот

Индикатор за празнење на садот за прашина

Додатоци: 3

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 9 m

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

За суво чистење

Тип на цевка: Телескопска

Бучност: 84 dB(A)re1pW

Максимална моќност на моторот: 2.300 W

Димензии (ШxВxД): 42 × 28 × 29,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 53,5 × 31,5 × 37 cm

Нето тежина на апаратот: 7,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,4 kg

Приклучна моќ: 2.000 W

Код: 736481

EAN Код: 3838782431876

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice