Правосмукалка SVC252FMWT - Gorenje
затвори
...
SVC252FMWT Правосмукалка
11.990,00 ден

Правосмукалка SVC252FMWT

FREESTYLE MOVE Правосмукалка Пластичен сад Безжична употреба Број на додатоци: 3
11.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

FREESTYLE MOVE

Максимална моќност на моторот: 172 W

Моќ на всисување: 35 W

Пластичен сад

Безжична употреба

Број на батерии: 7

Трајност на батеријата: 45 мин.

Број на додатоци: 3

Проток на воздух: 17 L/s

Волумен на садот за прашина: 0,5 l

Должина на телескопската цевка: 58 cm

Хепа филтер

Контролно светло за полнење на батерија

Време на полнење: 5 h

Индикатор за наполнета батерија

Управувачка локација: Управување на рачката

Рачно

Додатоци: 3

LED Осветлување

Исправено

Број на тркала: 4

Гумирани тркалца

Безжична правосмукалка

Боја: Бела

Бучност: 78 dB(A)re1pW

Номинална моќност: 25,2 V

Максимална моќност на моторот: 172 W

Димензии (ШxВxД): 25 × 122,5 × 18,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 37,5 × 67 × 14 cm

Нето тежина на апаратот: 2,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 3,7 kg

Приклучна моќ: 150 W

Код: 738273

EAN Код: 3838782497513

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice