Правосмукалка SVC216FGD - Gorenje
затвори
...
SVC216FGD Правосмукалка
5.790,00 ден

Правосмукалка SVC216FGD

FREESTYLE Пластичен сад Безжична употреба Број на додатоци: 2
7.990,00 ден
5.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

FREESTYLE

Пластичен сад

За суво чистење

Безжична употреба

Трајност на батеријата: 60 мин.

Број на додатоци: 2

Проток на воздух: 12 L/s

2 во 1

1 Хепа филтер

Контролно светло за полнење на батерија

Време на полнење: 6 h

Индикатор за наполнета батерија

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Рачно

SoftStart тивко палење на моторот

Додатоци: 2

LED Осветлување

Број на тркала: 4

Гумирани тркалца

Бучност: 78 dB(A)re1pW

Номинална моќност: 21,6 V

Димензии (ШxВxД): 26 × 118 × 17 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34,2 × 63 × 16 cm

Нето тежина на апаратот: 2,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,5 kg

Приклучна моќ: 125 W

Код: 735751

EAN Код: 3838782402654

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice