Правосмукалка RVC216BK - Gorenje
затвори
...
RVC216BK Правосмукалка

Правосмукалка RVC216BK

G SMART Пластичен сад Безжична употреба
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

G SMART

Пластичен сад

За суво чистење

Безжична употреба

Број на батерии: 6

Волумен на садот за прашина: 0,5 l

Контролно светло за полнење на батерија

Време на полнење: 6 h

Индикатор за наполнета батерија

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Број на тркала: 3

Гумирани тркалца

Боја: Црна

Бучност: 72 dB(A)re1pW

Номинална моќност: 21,6 V

Димензии (ШxВxД): 30 × 10 × 30,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 30 × 10 × 30,5 cm

Приклучна моќ: 60 W

Код: 737645

EAN Код: 3838782466052

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice