Правосмукалка MVC72FW - Gorenje
затвори
...
MVC72FW Правосмукалка
2.450,00 ден

Правосмукалка MVC72FW

FREE GO Правосмукалка Пластичен сад Безжична употреба Број на додатоци: 2
2.450,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

FREE GO

Максимална моќност на моторот: 55 W

Пластичен сад

Безжична употреба

Трајност на батеријата: 14 мин.

Број на додатоци: 2

Проток на воздух: 5 L/s

Волумен на садот за прашина: 0,4 l

Контролно светло за полнење на батерија

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Додатоци: 2

За влажно и суво чистење

Боја: Бела

Бучност: 80 dB(A)re1pW

Номинална моќност: 7,2 V

Максимална моќност на моторот: 55 W

Димензии (ШxВxД): 40,5 × 11,5 × 12 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44 × 15 × 12 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 55 W

Код: 623850

EAN Код: 3838782040542

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice