Правосмукалка MVC148FW - Gorenje
затвори
...
MVC148FW Правосмукалка
3.250,00 ден

Правосмукалка MVC148FW

FREE GO Правосмукалка Пластичен сад Безжична употреба Број на додатоци: 4
3.250,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Постојана ефикасност

Постојана ефикасност

Зелена технологија
14,8V Li_ION (литиум-јонска) батерија е батерија што може да се замени, која обезбедува постојана моќ на вшмукување за време на работата.
_products/features/icon - Wet & Dry за влажни и суви површини

Wet & Dry за влажни и суви површини

Корисно во секоја ситуација
Можете да користите рачна правосмукалка за чистење на разни суви или влажни површини, а особено е корисна за чистење на истурена вода, протекување или за влажни подови.
_products/features/icon - Едноставно чистење

Едноставно чистење

Не валкајте ги рацете
Садот за прашина може лесно да се испразни и исчисти - само ослободете ја рачката, отворете ја и истресете ја прашината.
_products/features/icon - Четка за влакна од миленичиња

Четка за влакна од миленичиња

Нема повеќе влакна на мебелот
Иновативниот дизајн на оваа четка овозможува побрзо и поефикасно отстранување на влакната од домашни миленици. Лесно се чисти, само исплакнете ја со проточна вода.

Технички карактеристики

FREE GO

Максимална моќност на моторот: 100 W

Пластичен сад

Безжична употреба

Трајност на батеријата: 20 мин.

Број на додатоци: 4

Проток на воздух: 13 L/s

Волумен на садот за прашина: 0,7 l

Контролно светло за полнење на батерија

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Додатоци: 4

За влажно и суво чистење

Боја: Бела

Бучност: 72 dB(A)re1pW

Номинална моќност: 14,8 V

Максимална моќност на моторот: 100 W

Димензии (ШxВxД): 43 × 13 × 13,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 49,8 × 15,4 × 15 cm

Нето тежина на апаратот: 1,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,9 kg

Приклучна моќ: 100 W

Код: 567596

EAN Код: 3838942145575

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice