Правосмукалка VCEB01GAWWF - Gorenje
затвори
...
VCEB01GAWWF Правосмукалка
7.790,00 ден

Правосмукалка VCEB01GAWWF

ВОДЕНА ФИЛТРАЦИЈА
GFORCEAQUA Правосмукалка Водена филтрација Број на додатоци: 3 Универзална четка
7.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Гумени тркала

Гумени тркала

Непречено движење на сите површини
Гумените тркала спречуваат оштетување на повеќе деликатни подови и овозможуваат правосмукалката лесно да се движи. Правосмукалката не остава никакви траги или гребнатини на подот, без оглед дали се движи на мазни или груби површини.
_products/features/icon - Паметен паркинг

Паметен паркинг

Park & stay
Правосмукалката има посебен држач за практично држење на папучата и цревото за вшмукување откако ќе завршите со чистење или кога правите пауза.

Технички карактеристики

GFORCEAQUA

Моќ на всисување: 92 W

Водена филтрација

Број на додатоци: 3

Универзална четка

Проток на воздух: 20,2 L/s

Волумен на садот за прашина: 3 l

Дијаметар на цевката: 35 mm

Должина на телескопската цевка: 90 cm

Материјал на цевката: Алуминиум

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

Додатоци: 3

Гумена рачка

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 9 m

Хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Гумирани тркалца

Заштита од прегревање

За суво чистење

Тип на цевка: Телескопска

Мотор By pass

Боја: Бела

Потрошувачка на енергија kWh/год.: 30,1 kWh

Должина на приклучен кабел: 7,0 m

Бучност: 79 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 45 × 31 × 30 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 53 × 34,5 × 34 cm

Нето тежина на апаратот: 6 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,7 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 678536

EAN Код: 3838782071249

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice