Правосмукалка VC2221PSBKR - Gorenje
затвори
...
VC2221PSBKR Правосмукалка
4.990,00 ден

Правосмукалка VC2221PSBKR

POWER SLIDE Правосмукалка Со вреќичка Број на додатоци: 1 Универзална четка
4.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

POWER SLIDE

Максимална моќност на моторот: 2.200 W

Моќ на всисување: 420 W

Со вреќичка

Број на додатоци: 1

Универзална четка

Проток на воздух: 41 L/s

Волумен на вреќичката: 3 l

Дијаметар на цевката: 32 mm

Должина на телескопската цевка: 80 cm

Материјал на цевката: Метал

Хепа филтер

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Лизгачко копче за регулирање на силата на моторот

SoftStart тивко палење на моторот

Хартиени вреќи за прашина: 1

Број на текстилни вреќички: 1

Додатоци: 1

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 14 m

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Гумирани тркалца

За суво чистење

Тип на цевка: Телескопска

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 5,0 m

Бучност: 83 dB(A)re1pW

Максимална моќност на моторот: 2.200 W

Димензии (ШxВxД): 44 × 30,5 × 24,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 50 × 36,5 × 29 cm

Нето тежина на апаратот: 4,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 7,5 kg

Приклучна моќ: 2.000 W

Код: 678520

EAN Код: 3838782071188

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice