Правосмукалка SVC216FMLW - Gorenje
затвори
...
SVC216FMLW Правосмукалка
9.990,00 ден

Правосмукалка SVC216FMLW

FREESTYLE MOVE LITE Правосмукалка Пластичен сад Безжична употреба Број на додатоци: 2
9.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Постојана ефикасност

Постојана ефикасност

Постојана моќ на вшмукување за време на работата
Благодарение на моќната литиумска батерија со 2.000 mAh, нема да почувствувате губење на моќта на вшмукување за време на работата. Дури и со полупразна батерија, ќе имате супериорни резултати на вшмукување.
_products/features/icon - Турбо четка со мотор

Турбо четка со мотор

Врвен помошник во чистење на сите видови подови
Турбо четката има свој електричен мотор, кој овозможува ефикасно собирање прашина во секое време на работа. Меките облоги и браници не ги оштетуваат вашиот дрвен под и мебел. Чистењето на четката е лесно, бидејќи одвојливиот дел се отстранува со едноставен механизам на допир.
_products/features/icon - Едноставно складирање

Едноставно складирање

Практично складирање на ѕид
Правосмукалката е лесна за употреба и чување. Ставете ја на станицата за полнење на ѕид и ќе биде подготвена кога и да ви е потребна.
_products/features/icon - 2 во 1

2 во 1

Рачна или стик правосмукалка
Две правосмукалки во едно! Класичната правосмукалка се претвора во рачна за само неколку секунди. Кога ќе завршите со вшмукување на подот, можете да продолжите со полиците, софата и внатрешноста на автомобилот.
_products/features/icon - Флексибилни ЛЕД светла

Флексибилни ЛЕД светла

Заборавете на промашените агли
Моќните ЛЕД светла ги осветлуваат темните делови. Флексибилната глава ќе ви овозможи лесно да пристапите под ормани, маси и софи.

Технички карактеристики

FREESTYLE MOVE LITE

Пластичен сад

Безжична употреба

Број на батерии: 6

Број на додатоци: 2

Волумен на садот за прашина: 0,5 l

Хепа филтер

Контролно светло за полнење на батерија

Време на полнење: 6 h

Индикатор за наполнета батерија

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Рачно

Додатоци: 2

LED Осветлување

Исправено

Број на тркала: 4

Гумирани тркалца

За суво чистење

Бучност: 78 dB(A)re1pW

Номинална моќност: 21,6 V

Димензии (ШxВxД): 25 × 111 × 22 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33,6 × 74 × 13,2 cm

Нето тежина на апаратот: 2,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,5 kg

Приклучна моќ: 135 W

Код: 736202

EAN Код: 3838782419638

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice