Правосмукалка VC2102BCYIV - Gorenje
VC2102BCYIV Правосмукалка
5.990,00 ден

Правосмукалка VC2102BCYIV

SUPRA POWER Пластичен сад Број на додатоци: 3 Четка за паркет Универзална четка
5.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

SUPRA POWER

Максимална моќност на моторот: 2.100 W

Моќ на всисување: 400 W

Пластичен сад

За суво чистење

Број на додатоци: 3

Четка за паркет

Универзална четка

Проток на воздух: 38 L/s

Волумен на садот за прашина: 1,7 l

Тип на цевка: Телескопска

Должина на телескопската цевка: 92 cm

Материјал на цевката: Алуминиум

Двојна ХЕПА филтрација

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

SoftStart тивко палење на моторот

Индикатор за празнење на садот за прашина

Додатоци: 3

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 19 m

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Гумирани тркалца

Боја: Боја плава

Должина на приклучен кабел: 7 m

Максимална моќност на моторот: 2.100 W

Димензии (ШxВxД): 42 × 28 × 29,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 53,5 × 31,5 × 37 cm

Нето тежина на апаратот: 4,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,2 kg

Приклучна моќ: 1.800 W

Код: 457940

EAN Код: 3838942338571

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice