Правосмукалка VC1901GCYIV - Gorenje
затвори
...
VC1901GCYIV Правосмукалка
4.991,00 ден

Правосмукалка VC1901GCYIV

Final Sale
SUPRA POWER Пластичен сад Број на додатоци: 3 Универзална четка
5.790,00 ден
4.991,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Гумени тркала

Гумени тркала

Непречено движење на сите површини
Гумените тркала спречуваат оштетување на повеќе деликатни подови и овозможуваат правосмукалката лесно да се движи. Правосмукалката не остава никакви траги или гребнатини на подот, без оглед дали се движи на мазни или груби површини.

Технички карактеристики

SUPRA POWER

Максимална моќност на моторот: 1.900 W

Моќ на всисување: 360 W

Пластичен сад

За суво чистење

Број на додатоци: 3

Универзална четка

Проток на воздух: 34 L/s

Волумен на садот за прашина: 1,7 l

Тип на цевка: Телескопска

Должина на телескопската цевка: 92 cm

Материјал на цевката: Алуминиум

Двојна ХЕПА филтрација

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

SoftStart тивко палење на моторот

Индикатор за празнење на садот за прашина

Додатоци: 3

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 19 m

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Гумирани тркалца

Боја: Зелена

Должина на приклучен кабел: 7,0 m

Бучност: 84 dB(A)re1pW

Максимална моќност на моторот: 1.900 W

Димензии (ШxВxД): 42 × 28 × 29,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 53,5 × 31,5 × 37 cm

Нето тежина на апаратот: 4,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 7,7 kg

Приклучна моќ: 1.600 W

Код: 458030

EAN Код: 3838942338151

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice