Правосмукалка VC1825PSWG - Gorenje
VC1825PSWG Правосмукалка
4.290,00 ден

Правосмукалка VC1825PSWG

SPINNER ДОДАТОК
POWER SLIDE Со вреќичка Број на додатоци: 1 Универзална четка
4.290,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

POWER SLIDE

Максимална моќност на моторот: 1.800 W

Моќ на всисување: 360 W

Со вреќичка

За суво чистење

Број на додатоци: 1

Универзална четка

Проток на воздух: 38 L/s

Волумен на вреќичката: 3 l

Тип на цевка: Лесна за составување

Дијаметар на цевката: 32 mm

Должина на телескопската цевка: 90 cm

Материјал на цевката: Метал

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Лизгачко копче за регулирање на силата на моторот

SoftStart тивко палење на моторот

Индикатор за полна вреќичка

Хартиени вреќи за прашина: 1

Број на текстилни вреќички: 1

Додатоци: 1

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 14 m

SPINNER

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Гумирани тркалца

Боја: Бела

Должина на приклучен кабел: 5 m

Максимална моќност на моторот: 1.800 W

Димензии (ШxВxД): 44 × 30,5 × 24,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 50 × 36,5 × 29 cm

Нето тежина на апаратот: 4,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 7,6 kg

Приклучна моќ: 1.600 W

Код: 678670

EAN Код: 3838782071300

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice