Правосмукалка VC1615G - Gorenje
затвори
...
VC1615G Правосмукалка
3.490,00 ден

Правосмукалка VC1615G

SPINNER ДОДАТОК
Со вреќичка Број на додатоци: 1 Универзална четка
3.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Гумени тркала

Гумени тркала

Непречено движење на сите површини
Гумените тркала спречуваат оштетување на повеќе деликатни подови и овозможуваат правосмукалката лесно да се движи. Правосмукалката не остава никакви траги или гребнатини на подот, без оглед дали се движи на мазни или груби површини.

Технички карактеристики

Максимална моќност на моторот: 1.600 W

Моќ на всисување: 330 W

Со вреќичка

За суво чистење

Број на додатоци: 1

Универзална четка

Проток на воздух: 35 L/s

Волумен на вреќичката: 2 l

Тип на цевка: Лесна за составување

Должина на телескопската цевка: 84 cm

Материјал на цевката: Пластика

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

SoftStart тивко палење на моторот

Индикатор за полна вреќичка

Хартиени вреќи за прашина: 3

Платнена вреќичка: 1

Додатоци: 1

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 14 m

SPINNER

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Пластични тркалца

Боја: Зелена

Должина на приклучен кабел: 5 m

Максимална моќност на моторот: 1.600 W

Димензии (ШxВxД): 38 × 22 × 24 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 43 × 27,5 × 28,5 cm

Нето тежина на апаратот: 3,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,3 kg

Приклучна моќ: 1.400 W

Код: 450859

EAN Код: 3838942995552

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice