Правосмукалка VC1601BUWD - Gorenje
затвори
...
VC1601BUWD Правосмукалка
5.990,00 ден

Правосмукалка VC1601BUWD

WET&DRY Пластичен сад или вреќичка Број на додатоци: 1 Универзална четка
5.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Гумени тркала

Гумени тркала

Непречено движење на сите површини
Гумените тркала спречуваат оштетување на повеќе деликатни подови и овозможуваат правосмукалката лесно да се движи. Правосмукалката не остава никакви траги или гребнатини на подот, без оглед дали се движи на мазни или груби површини.

Технички карактеристики

WET&DRY

Максимална моќност на моторот: 1.600 W

Моќ на всисување: 300 W

Пластичен сад или вреќичка

За влажно и суво чистење

Издувување на воздух

Број на додатоци: 1

Универзална четка

Проток на воздух: 36 L/s

Волумен на садот за прашина: 10 l

Волумен на вреќичката: 5 l

Тип на цевка: Лесна за составување

Дијаметар на цевката: 32 mm

Должина на телескопската цевка: 86 cm

Материјал на цевката: Пластика

1 Хепа филтер

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

SoftStart тивко палење на моторот

Број на вклучени микрофибер врекички: 1

Додатоци: 1

Голем досег (кабел, црево и цевка): 12 m

Исправено

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 4

Пластични тркалца

Мотор By pass

Боја: Боја плава

Бучност: 78 dB(A)re1pW

Максимална моќност на моторот: 1.600 W

Димензии (ШxВxД): 35 × 50 × 37 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 36 × 53 × 37 cm

Нето тежина на апаратот: 5,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,2 kg

Приклучна моќ: 1.400 W

Код: 678533

EAN Код: 3838782071218

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice