Фритеза на топол воздух AF1409DW - Gorenje
затвори
...
AF1409DW Фритеза на топол воздух
5.490,00 ден

Фритеза на топол воздух AF1409DW

Фритеза на топол воздух
5.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Нелеплива површина

Нелеплива површина

Совршена храна и лесно сервирање
Поради специјалната нелеплива површина од внатрешната страна на корпата, храната не лепи на страните и може да се сервира директно од садот во чинијата.

Технички карактеристики

Прегледен ЛЕД дисплеј

Димензии (ШxВxД): 28 × 34 × 30,6 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 38,5 × 32,5 × 33,2 cm

Нето тежина на апаратот: 4,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,6 kg

Приклучна моќ: 1.400 W

Код: 738260

EAN Код: 3838782497001

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice