Пегла на пареа SIH3000RBC - Gorenje
затвори
...
SIH3000RBC Пегла на пареа
3.090,00 ден

Пегла на пареа SIH3000RBC

Пегла на пареа Моќност на грејачот: 3.000 W Аналогно Индикатор на температура
3.090,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на грејачот: 3.000 W

Систем против создавање на бигор

Систем против прокапување

Функција самочистење

Вертикално пеглање за осетливи алишта

Можност за суво пеглање

Пеглање со сува пареа

Аналогно

Индикатор на температура

Постојана пареа: 40 g/min

Ударна пареа: 105 g/min

Функција прскање

Индикатор за ниско ниво на вода

Практичен, широк отвор со капак

Сад за дозирање вода

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Независна тројна заштита

Безбедно пеглање

Волумен на резервоарот за вода: 0,35 l

Должина на приклучен кабел: 2,5 m

Димензии (ШxВxД): 12,8 × 15 × 31 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 15 × 16,9 × 32,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 2.600 W

Осигурувач: 16 A

Код: 735643

EAN Код: 3838782393877

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice