Пегла на пареа SIH1100TBT - Gorenje
затвори
...
SIH1100TBT Пегла на пареа
1.150,00 ден

Пегла на пареа SIH1100TBT

Пегла на пареа Моќност на грејачот: 1.100 W Аналогно Индикатор на температура Perfect Glide површина за пеглање
1.150,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на грејачот: 1.100 W

Perfect Glide површина за пеглање

Можност за суво пеглање

Аналогно

Индикатор на температура

стандард

Сад за дозирање вода

Волумен на резервоарот за вода: 0,07 l

Должина на приклучен кабел: 1,9 m

Димензии (ШxВxД): 8,4 × 9,3 × 17,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 11,6 × 11 × 19 cm

Нето тежина на апаратот: 0,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,7 kg

Приклучна моќ: 1.100 W

Код: 733342

EAN Код: 3838782178566

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice