Овлажнувач на воздух H50DW - Gorenje
затвори
...
H50DW Овлажнувач на воздух
5.290,00 ден

Овлажнувач на воздух H50DW

Ultra sonic технологија Јонизатор Пареа: Ладна пареа Логично управување (Smart control)
5.290,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Ултрасонични овлажнувачи

Ултрасонични овлажнувачи

Специјалната технологија ја претвара водата во пареа, со што создава уникатна атмосфера во вашиот дом. Пареата е свежа, што дава природно чувство и разбудува свежина на пролетно утро во шумата.

Технички карактеристики

Подобрена влажност во просторијата

Подобрен квалитет на воздухот

Капацитет на резервоарот: 5 l

Ultra sonic технологија

Јонизатор

Антибактериски филтер

Пареа: Ладна пареа

Модерен дизајн

Мерач на влажноста во просторијата

Логично управување (Smart control)

Прегледен ЛЕД дисплеј

Гумени ногарки за стабилност

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Бучност: 35 dB(A)re1pW

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 29 × 38 × 15,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 32,6 × 43,8 × 20,8 cm

Нето тежина на апаратот: 2,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 3,6 kg

Приклучна моќ: 25 W

Код: 514397

EAN Код: 3838942071874

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice