Овлажнувач на воздух H45W - Gorenje
затвори
...
H45W Овлажнувач на воздух
2.890,00 ден

Овлажнувач на воздух H45W

Овлажнувач на воздух Површина: 20 m² Ultra sonic технологија Пареа: Ладна пареа
2.890,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Подобрена влажност во просторијата

Капацитет на резервоарот: 4,5 l

Ultra sonic технологија

Пареа: Ладна пареа

Модерен дизајн

Бела

Површина: 20 m²

Куќиште: Пластично

Бучност: 38 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 17 × 35 × 17 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22,2 × 39 × 22,2 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,6 kg

Приклучна моќ: 23 W

Код: 737211

EAN Код: 3838782452017

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции