Прочистувач на воздух FILTER AP500 - Gorenje
затвори
...

Прочистувач на воздух FILTER AP500

Прочистувач на воздух
1.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - ХЕПА-филтер

ХЕПА-филтер

ХЕПА-филтерот отстранува до 99.95% од честиците од воздухот, вклучувајќи ги поленот и јајцата на паразитите.

Технички карактеристики

Тип на апарат: Прочистувач на воздух

FILTER AP500

Филтер: Филтер со активен јаглен, ХЕПА филтер, Предфилтер

Димензии (ШxВxД): 23 × 40 × 4 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 23,5 × 40,5 × 4,3 cm

Нето тежина на апаратот: 0,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,54 kg

Код: 737146

EAN Код: 3838782450440

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции